O nas

Restauracja Leliwa

Szef kuchni

“Jestem szefem kuchni, który na przestrzeni ostatnich 12 lat zdobywał doświadczenie, doskonalił swoje umiejętności i rozwijał swoje kulinarne pasje w cenionych polskich restauracjach.

Stawiam na nietypowe i zaskakujące kombinacje smaków, które zabierają Klientów naszej restauracji w nowe, nieoczywiste rejony kulinarnego świata. Chcę umożliwić Klientom poznawanie Polski i świata przez pryzmat ich kuchni. Zapraszam do wspólnej kulinarnej podróży!"
Image
Image
Restauracja Leliwa to miejsce gdzie polska gościnność łączy się ze wspomnieniem domowych tradycyjnych dań w nowych wydaniach.

Dobre jedzenie to coś więcej niż tylko składniki. To odrobina uczuć dodana do potraw, które przygotowujemy. Dla nas gotowanie jest codziennym świętem. 

Wyjątkowy smak i wysoka jakość naszych dań, to efekt dbałości o receptury, korzystania ze świeżych produktów najwyższej jakości, wykorzystywania sezonowych specjałów - darów świętokrzyskich lasów.

O restauracji

Restauracja Leliwa położona jest w Parku Miejskim im. Tarnowskich w Końskich, w gruntownie odrestaurowanej zabytkowej Świątyni Greckiej - części kompleksu pałacowo-parkowego.

Dysponujemy salą multimedialną z dużą sceną (na 100 osób) i małą salą restauracyjną (na 50 osób). Przy restauracji zlokalizowany jest również ogródek plenerowy (na 100 osób), taras widokowy na dachu małej sali (na 50 osób) i taras wypoczynkowy przy dużej sali (na 50 osób).

Nasza restauracja wyposażona jest klimatyzację i wszelkie udogodnienia dla niepełnosprawnych. Do dyspozycji naszych Gości jest również bezpłatny parking i plac zabaw dla dzieci.

Kontakt

Park im. Tarnowskich
ul. Zamkowa 17
26-200 Końskie
+ 48 41 347 11 29
kontakt@restauracjaleliwa.pl

Obserwuj nas na:

Image

Zrób rezerwację

Poniedziałek- Piątek

od 11.00 do 22.00


Soboty i Niedziele

od 13.00 do 22.00